مقاله ها

قیمت میکرودرم ابریژن مددرم Medderm

دستگاه میکرودرم ابریژن medderm
5/5 - (1 امتیاز)

میکرودرم ابریژن که به عنوان دستگاه میکرودرم ابریژن به بازار عرضه می شود ، یک روش درمانی بی خطر ، غیر شیمیایی و غیرتهاجمی است که کاربرد درمانی بالایی دارد و روش کارکرد آن آسان است. دستگاه میکرودرم ابریژن با پاشش اکسید آلومینیوم یا میکرو بلورها بر روی پوست سلول های مرده پوست و بیرونی ترین لایه خشک سطح پوست را از بین می برد ، سپس پوست تازه و لایه جدیدی از پوست را با سلول های جدید مشاهده می کنید. در بسیاری از دستگاه های میکرودرمابراشن ، شما فناوری دیگری به نام اندرمولوژی را می بینید که تأثیر زیادی در جوان سازی و بالا بردن عملکرد وکیوم درمانی دارد.

در این ویدیو معرفی بسیار کوتاه و جامعی از دستگاه میکرودرم ابریژن ارائه شده است. دستگاه میکرودرم ابریژن، یک دستگاه منحصر به فردی است که در حالت کلی دارای ۴ سیستم بسیار کاربردی می‌باشد. این سیستم‌ها عبارتند از:

  • سیستم لایه‌برداری پودری

در سیستم لایه‌برداری پودری سه آیتم (قدرت وکیوم، زمان وکیوم و تعداد پالس‌ها) قرار گرفته‌اند. به دلیل پالسی بودن مکانیزم کار این سیستم پودر کمتری در حین کار دستگاه گیر می‌کنند. در نتیجه مصرف پودر به صورت قابل توجهی کاهش می‌یابد.

  • سیستم لایه‌برداری الماسه

میکرودرم ابریژن این امکان را در اختیار پزشک قرار می‌دهد که با صلاح‌دید خود، توسط سیستم الماسه لایه‌برداری پوست را انجام دهد. در سیستم الماسه دو آیتم (مقدار وکیوم و زمان وکیوم) وجود دارد.

  • سیستم اندرمولوژی

این دستگاه دارای چند سری مخصوص جداگانه برای کار با سیستم اندرمولوژی است. برای کار با آن می‌توان تنظیمات لازم را توسط آیتم‌های قدرت وکیوم، زمان وکیوم و گزینه ON/OFF وکیوم اعمال کرد. در نتیجه پزشک متخصص یا اپراتور مجبور به انجام تغییرات به صورت دستی نخواهد شد.

  • سیستم الکتروپورشن

این سیستم را به ندرت می‌توان در دستگاه‌های میکرودرم موجود در بازار ایران پیدا کرد. این سیستم منحصر به فرد سه آیتم (میزان Rf، فرکانس RF و مدت زمان RF) را دارا است. پزشک متخصص می‌تواند به کمک هندپیس که دو قطب مثبت و منفی دارد تمامی داروها و مواد مغذی مورد نیاز پوست را به کمک حرکات چرخشی جذب پوست کند. این مورد یک سیستم تکمیلی در کنار دستگاه میکرودرم به حساب می‌آید. چرا که وقتی لایه‌برداری پودری یا الماسه انجام می‌گیرد می‌توان از سیستم الکتروپورشن برای جذب بهتر داروها کمک گرفت.

علاوه بر تمامی این موارد یک سیستم Clean در دستگاه میکرودرم ابریژن طراحی شده است. اپراتور می‌تواند بعد از اتمام کار روی این گزینه کلیک کرده و دستگاه بصورت اتوماتیک تمامی مسیر را تمیز ‌کند.

کار با دستگاه میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک روش لایه برداری غیر جراحی است که طی 6 جلسه انجام می شود. در این روش ، خارجی ترین لایه پوست که شامل سلولهای مرده است ، به صورت مکانیکی برداشته شده و سپس وکیوم می شود ، در نتیجه پوستی صاف و نرم ایجاد می شود. اگر میکرودرمابراشن به درستی و صحیح انجام شود ، پوست شما جوان ، شاداب و شفاف تر به نظر می رسد.

در اینجا نحوه کار میکرودرمابراشن وجود دارد. وقتی لایه خارجی پوست به نام لایه شاخی را بردارید ، بدن وحشت زده و آن را به عنوان آسیب به پوست تجزیه و تحلیل می کند. بنابراین او سعی می کند سلول های پوستی از دست رفته را با سلول های سالم و تازه جایگزین کند. در طول جلسات مشاوره قبل از درمان ، متخصص پوست شما را معاینه می کند. این معاینه به پزشک کمک می کند تا پیش بینی های لازم برای درمان ، نتایج درمان و هزینه های درمان را انجام دهد. در همان جلسات می توان فهمید که سایر روش ها و راه حل های آرایشی برای شما بهتر است. اگر این نوع درمان برای شما مناسب باشد ، پزشک آن را تشخیص داده و شروع به درمان می کند. پوست دارای یک لایه سطحی به نام اپیدرم است ، لایه تحتانی آن درم است. لایه اپیدرمی به چند لایه تقسیم می شود که سطحی ترین لایه آن لایه شاخی یا لایه شاخی است. این لایه حاوی سلولهای کراتینه شده مرده است که برای محافظت از لایه های زیرین پوست نقش محافظتی دارند. سلول های پوستی نیز از پایین ترین لایه اپیدرم شروع به تکثیر می کنند و با افزایش سن به سطح بالاتری می رسند و در نهایت به عنوان سلول های مرده در پوست از پوست جدا می شوند. لایه شاخی

قیمت دستگاه میکرودرم ابریژن

قیمت دستگاه های میکرودرم ابریژن با توجه به کیفیت متفاوت است. دستگاه میکرودرم ابریژن کریستال دارای یک کمپرسور است که هوا را از طریق یک قلم نوری به داخل دستگاه می کشد. این قلم نوری می تواند از فولاد ضد زنگ یا شیشه ساخته شود. وقتی این قلم با پوست شما تماس پیدا می کند ، خلا ایجاد می شود. بلورهای اکسید آلومینیوم ، معروف به کوراندوم ، بر روی سطح پوست شما دمیده می شوند و سلول های مرده پوست را از بین می برند. جالب است بدانید که بلورهای اکسید آلومینیوم از نظر سختی دومین ماده معدنی سخت در جهان هستند و بعد از الماس سخت ترین ماده معدنی در جهان هستند ، اما قیمت آنها بسیار کمتر از الماس است.

دستگاه میکرودرم ابریژن medderm

دستگاه میکرودرم ابریژن medderm

هزینه میکرودرم ابریژن

هزینه میکرودرم ابریژن بسته به عواملی از جمله نیاز به تمیز کردن ، تعداد جلسات درمانی ، حقوق پزشک معالج و در هر شهر متفاوت خواهد بود. میکرودرم ابریژن از سایر محصولات آرایشی غیرتهاجمی پوست گرانتر است. دستگاه میکرودرمابراشن از کمپرسور یا کندانسور تشکیل شده است که هوا را از طریق یک سری دستگیره ها می گیرد. با قرار دادن سر دستگاه روی پوست ، خلا ایجاد می شود. بلورهای اکسید آلومینیوم که به آن کروندوم نیز گفته می شود ، سخت ترین ماده معدنی بعد از الماس است که بر روی سطح پوست پاشیده می شود تا سلول های مرده پوست را از بین ببرد و منافذ باز پوست را بهبود بخشد. . سپس سلولهای مرده و کریستالها به سرعت در لوله دیگری قرار می گیرند که درون دستگاه قرار گرفته و درون کیسه زباله قرار می گیرند.

البته شرایط مختلفی در قیمت دستگاه میکرودرمابراشن تأثیرگذار است. دستگاه های میکرودرم ابریژن برای خانه ، سالن های زیبایی مناسب برای سالن های زیبایی و کلینیک ها و همچنین قدرت موتورهای مختلف در بازار با قیمت های مختلف وجود دارد. سازنده و قطعات استفاده شده و چند کاربره فاقد دستگاه نیز در قیمت دستگاه تأثیرگذار خواهد بود. میکرودرم ابریژن به معنای از بین بردن بخشی از پوست (درم) توسط تیغ های بسیار کوچک (میکرو) تیغ (خراش) است. این روش مانند صیقل دادن چوب با کاغذ سنباده خوب است تا سطح آن صاف و صیقلی شود. برای از بین بردن چین و چروک پوست می توانید از بوتاکس نیز استفاده کنید و اگر از موهای زائد صورت رنج می برید ، بهترین روش برای از بین بردن آن لیزر موهای زائد است.

خرید دستگاه میکرودرم

برای خرید دستگاه میکرودرم ابریژن ، مطمئن شوید که آن را از یک شرکت معتبر خریداری کرده اید و توجه داشته باشید که این دستگاه شامل ضمانت نامه و شامل شرایط خدمات پس از فروش می شود. نکته دیگری که پیشنهاد می شود ، تلاش برای تهیه دستگاه میکرودرم ابریژن با سه استفاده از پودر ، الماس و اندومولوژی ، به دلیل سلیقه متفاوت مشتری و روش های مختلف درمان است.

دستگاه میکرودرم ابریژن با دفع سموم سلولیت و تجمع چربی را از بین می برد. این دستگاه خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد ، که باعث بالا رفتن و بزرگتر شدن و سفت شدن عضلات سرین می شود ، در نتیجه پوست نرم شده و باعث کشش می شود. استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن با افزایش قابلیت ارتجاعی پوست به رفع چین و چروک صورت کمک می کند. نکته منفی ، که در واقع همان اکسید آلومینیوم است ، این است که این ماده با کریستال های ظریف خود ، باعث ساییدگی و پارگی پوست می شود بدون ایجاد حساسیت و عوارض جانبی ، و بافت مرده از بین می رود و ترمیم پوست فعال می شود و در نتیجه ضخامت پوست از بین می رود. با تحریک فیبروبلاست ها و تجزیه مقاومت پوست برای همکاری با سایر روش های درمانی دارویی پوست و اثربخشی بیشتر داروها ، تبادلات فیزیولوژیکی پوست را بهبود می بخشد و تولید کلاژن را برای بهبود استحکام پوست تحریک می کند. و در همان زمان ، مرحله مکش انجام می شود. این عمل دردناک است و هیچگونه ناراحتی و عارضه جانبی خاصی ندارد ، ممکن است فقط برای مدت کوتاهی قرمزی روی پوست صورت دیده شود ، سپس از بین می رود.

هندپیس های میکرودرم ابریژن medderm

هندپیس های میکرودرم ابریژن medderm

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “قیمت میکرودرم ابریژن مددرم Medderm

  1. مهری گفت:

    خیلی ممنون بابت معرفی خوب این دستگاه بی‌نظیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *