مقاله ها

لیزر الکساندرایت بهترین دستگاه لیزر مو

لیزر الکساندرایت 2019
به این نوشته امتیاز دهید.

شاید بتوانیم بگوییم بزرگترین مشکلی که انسان ها در عصر حاضر با ان روبرو هستند، موهای زائد بدنشان است. برای رها شدن از این موها تلاش های بسیاری می کنند، اما ممکن است در برخی مواقع این تلاش ها بی تاثیر باشد. استفاده از دستگاه لیزر الکساندرا یت یکی از بهترین روشهایی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه ها نوعی پرتوی نور پر انرژی را درون کریستال الکسانداریت منتشر نموده و برای لیزر موهای زائد استفاده می کنند. حتما از خودتان می پرسید واقعا چگونه این عمل انجام می شود؟ باید بگوییم هنگامی که لیزر از درون این کریستال های لیزر الکساندرا یت عبور می کند، پرتوی نوری با طول موج بالایی ایجاد می نماید.

اصولا رنگ نور لیزر در دستگاه لیزر الکساندرا یت قرمز است. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این دسته از سیستم های لیزر مو دارند، حالت کیوسوئیچ می باشد. می توانید در این حالت پرتوی نوری با قدرت بالا تولید نمایید، که به راحتی تمامی موهای زائد بدن را از بین ببرد.

تمامی این ویژگی های خاص منجر شده است تا دستگاه لیزر الکساندرایت در میان دیگر برند های معروف لیزر مو از محبوبیت بالاتری برخوردار شوند.

لیزر الکساندرایت

ویژگی ها و مزایای استفاده از لیزر الکس

اگر بخواهیم دستگاه های مخصوص برای لیزر موهای زائد را دسته بندی نماییم، باید بگوییم دستگاه الکساندرایت از محبوب ترین دستگاه ها به شمار می رود. این دستگاه بر روی پوست های روشن عملکرد بهتر و مناسب تری داشته و قادر است تمام موهای زائد بدن را از بین ببرد.

طول موج در لیزر الکساندرایت 755 نانومتر می باشد، که توسط رنگدانه های مو یا ملانین ها جذب شده و منجر به از بین رفتن موهای زائد می گردد. نکته ای که باید در مورد دستگاه های لیزر مو بیان نماییم، این است که الکسانداریت در اصل نوعی مکانیسم لیزر است، نه برندی از دستگاه های لیزر مو.

برخی از افراد معمولا سیستم های نوری را با مکانیسم های لیزر الکس اشتباه می گیرند. تصور می کنند چون این سیستم ها از خود نوعی نور ساطع می کنند، باید نام آن را لیزر بگذارند. در حالی که اصلا چنین چیزی ممکن نیست.

اصولا در استفاده از سیستم های نوری، باید بر روی بدن ژل استفاده شود. در حالی که به هیچ عنوان در استفاده از دستگاه های لیزر پر انرژی همچون دایود و لیزر الکساندرا یت 2019، از ژل استفاده نمی شود. معمولا در بیشتر دستگاه های لیزر موی زائد از ژل ها استفاده نمی کنند.

روش استفاده از دستگاه های لیزر مو با مکانیسم الکساندرا یت

یکی از مهمترین مسائلی که باید در مورد لیزر موهای زائد به آن توجه نماییم، نوع دستگاه است. البته این که در کدام کلینیک و زیر نظر کدام پزشک اقدام به لیزر الکساندرایت می نمایید، نیز می تواند از جمله مولفه های مهم دیگر به شمار رود.

حال بگذارید از خود بپرسیم روش استفاده از این دستگاه ها باید چگونه باشد. معمولا سیستم هایی که از لیزر الکس استفاده می کنند، و نحوه مراقبت از محل لیزر، بسیار به سیستم های لیزر روبی شباهت دارد. در قسمت مادون قرمز این سیستم ها، نور قرمزی با طول موج 755 نانومتر مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی نور قرمز رنگی که از لیزر الکساندرا یت 2019 طول موج ساطع می شود، به جی نفوذ در بافت های اطراف بدن، معمولا توسط ملانین ها و فولیکول های مو جذب می شوند. روش استفاده از این سیستم های رفع موهای زائد، بسیار اسان بوده و به همین دلیل پر طرفدار است.

[yasr_overall_rating]

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه