لیزر کیوسوئیچ تاتو, مقاله

معرفی، مشخصات، قیمت و خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا

لیزر کیوسوئیچ تسلا 2 ژول

با ورود تکنولوژی در حوزه زیبایی و جوان‌سازی پوست انقلابی بزرگ در این راستا به وجود آمد. زیرا به کمک دستگاه‌های پیشرفته و مدرن، آرزوی داشتن چهره‌ای زیبا و جوان برای تمامی افراد به واقعیت پیوسته است. یکی از جدیدترین و موثرترین دستگاه‌ها که توانسته توجه بسیاری از پزشکان را به خود جلب کند لیزر کیوسوئیچ است. در این دستگاه از فناوری‌های پیشرفته جهت درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات پوستی استفاده کرده‌اند.  اصلی‌ترین کاربرد لیزر کیوسوئیچ به منظور رفع لک‌های پوستی است. این لک‌ها می‌توانند مادرزادی بوده و یا بعدها در اثر اتفاق یا بالا رفتن سن به وجود آیند. با توجه به مزایای این دستگاه و استقبال کاربران به معرفی یکی از بهترین دستگاه‌ها لیزر کیوسوئیچ پرداخته‌ایم. برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر با دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

آشنایی با دستگاه لیزر کیوسوییچ تسلا

دستگاه لیزر کیوسوییچ تسلا یکی از بهترین دستگاه‌های کیوسوئیچ موجود در بازار می‌باشد. این دستگاه بر پایه امواج لیزر با طول موج ۱۰۶۴ و ۵۳۲ نانومتر مهندسی شده است. اساس کار آن به این صورت است که امواج لیزر بر روی پوست تابانده می‌شوند. در نتیجه آن رنگدانه‌های پوست شروع به جذب انرژی امواج لیزر می‌کنند. این کار سبب می‌شود تا حرارتی در نقطه مورد نظر پوست ایجاد گردد. این حرارت بدون آسیب رساندن به سایر بافت‌ها نتایج مثبت بسیاری را در پی خواهد داشت. این موضوع سبب شده، امروزه دستگاه کیوسوئیچ تسلا به گزینه بسیار خوبی برای از بین بردن لک‌های پوستی تبدیل شود. از موارد درمانی آن می‌توان به حذف لک‌های مادرزادی، نیوس، خال کوبی، آرایش‌های دائمی و جوان سازی پوست اشاره کرد.

کاربردهای لیزر کیوسوئیچ تسلا

کاربردهای لیزر کیوسوئیچ تسلا

مکانیزم کار دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا

دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا با ساطع کردن امواج ۱۰۶۴/۵۳۲ نانومتر درمان‌های پوستی را انجام می‌دهد. این امواج به صورت پالس‌های ۸ نانو ثانیه اعمال شده و منجر به متلاشی شدن رنگدانه‌ها در پوست می‌شوند. در نتیجه تبدیل رنگدانه‌ها به ذرات ریز بدن به صورت راحت‌تری آن‌ها را از بدن دفع خواهد کرد. چرا که بر از این ذرات از لایه اپیدرم به طور مستقیم حذف می‌شوند. از طرفی دیگر بقیه ذرات ریز شده و عمیق (لایه درم) توسط سلول‌های بیگانه‌خوار بلعیده و از بدن دفع می‌گردند. طبق این گفته مکانیزم کار دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا را می‌توان در چهار مرحله کلی دسته‌بندی کرد.

مکانیزم کاری لیزر کیوسوئیچ تسلا

مکانیزم کاری لیزر کیوسوئیچ تسلا

کاربرد دستگاه لیزر کیوسوییچ تسلا

تکنولوژی پیشرفته‌ دستگاه لیزر کیوسوییچ تسلا سبب شده تا در حوزه‌های مختلف درمان مشکلات پوستی بتوان از آن کمک گرفت. از جمله مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

  • از بین بردن کک مک
  • سفید کردن پوست
  • برداشتن خال
  • درمان اسکار
  • پاک کردن خال کوبی
  • جوان‌سازی پوست مثل درمان افتادگی و رفع شل شدگی آن

تمامی این موارد بدون بروز عارضه جانبی شدید و آسیب به سایر بافت‌های اطراف صورت می‌گیرد. در تصویر زیر مقایسه‌ای بین دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا با سایر دستگاه‌های لیزر آورده شده است. در دستگاه تسلا به دلیل ساطع شدن امواج به صورت نانوثانیه بیمار هیچ گونه سوختگی و عارضه جانبی را تجربه نخواهد کرد. این درحالی است که در دستگاه‌های لیزر دیگر آسیب‌های حرارتی حین درمان مشاهده خواهند شد.

آسیب حرارتی لیزر کیوسوئیچ نانو

آسیب حرارتی لیزر کیوسوئیچ نانو

مزایای استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا

آنچه سبب شده تا دستگاه لیزر کیوسوییچ تسلا به یکی از بهترین‌های بازار در حوزه درمان مشکلات پوستی تبدیل شود مزایای منحصر به فرد آن است. این مزایا در نتیجه طراحی خاص و کیفیت ساخت بالای آن ایجاد شده‌اند. در زیر به بررسی ویژگی‌ها و مزایای این دستگاه پرداخته‌ایم:

1. برخورداری از یک لامپ لیزر به همراه دو میله ROD برای تولید انرژب تا ۱۸۰۰ میلی ژول

کاواک لیزر کیوسوئیچ تسلا

کاواک لیزر کیوسوئیچ تسلا

2. مجهز به چهار سری درمانی مجزا

سری های هندپیس لیزر کیوسوئیچ تسلا

سری های هندپیس لیزر کیوسوئیچ تسلا

داشتن هندپیس با طراحی منحصر به فرد لانه زنبوری ۷۵۵ نانومتر

سری لانه زنبوری لیزر کیوسوئیچ

سری لانه زنبوری لیزر کیوسوئیچ

برخورداری از یک پدال بزرگ برای تسهیل کار با دستگاه

  • دارنده نشانه OEM (Original Equipment Manufacturer)، به معنای سازنده اصلی قطعات

 

در تصویر زیر می‌توانید نتایج مثبت به وجود آمده بعد از اتمام جلسات درمانی با دستگاه لیزر کیوسوئیچ تسلا را مشاهده کنید.

نتایج بالینی لیزر کیوسوئیچ تسلا

نتایج بالینی لیزر کیو-سوئیچ تسلا

مشخصات دستگاه لیزر کیوسوییچ تسلا

برای انجام یک خرید مناسب و مطمئن آشنایی با مشخصات فنی دستگاه اهمیت بالایی دارد. برای همین منظور در زیر جدولی جامع برای معرفی مشخصات دستگاه لیزر کیوسوئیچ تعبیه کرده‌ایم:

۱۰۶۴ نانومتر و ۵۳۲ نانومتر طول موج
۴ میلی‌متر مساحت نقطه‌‌ای درمان
۲۲۰ ولت / ۵۰ هرتز ولتاژ ورودی
قابل تنظیم بین ۱ – ۱۰ هرتز حداکثر فرکانس خارجی
قابل تنظیم بین ۴۰۰ – ۱۸۰۰ میلی‌ژول بر سانتی‌متر انرژی
هوا و آب سیستم خنک کننده
۴۵ کیلوگرم وزن
LCD رنگی ۸ اینچی (۲۴ بیت) صفحه نمایش
جریان آب، آلارم دما، مانیتور برق کنترل ایمنی
۴۴ × ۵۴ × ۱۱۶ ابعاد دستگاه
آلیاژ آلومینیوم جنس بدنه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.