خرید لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود

این روزها حذف موهای زائد با لیزر به یکی از پرطرفداراترین درمانهای بدون نیاز به جراحی بدل شده است.لیزرهای متنوعی نیز بدین منظور ساخته و  در دسترس عموم قرار کرقته اند. از جمله این لیزرها می توان به دستگاه لیزر دایود و دستگاه لیزر الکساندرایت اشاره کرد. دستگاه لیزر دایود به دلیل سریعتر بودن، ارزان بودن وسرعت بالا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در این مقاله پس از معرفی دستگاه لیزر دایود و مکانیزم عملکرد آن به بررسی قیمت دستگاه لیزر دایود 2020، مشخصات دستگاه لیزر 2020 و مشخصات دستگاه لیزر دایود 2019، بررسی قیمت دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۸ و دستگاه لیزر الکس دایود می پردازیم. همچنین در ادامه به بررسی دستگاه لیزر الکس دایود و قیمت دستگاه لیزر الکس دایود می پردازیم.

مکانیزم عملکرد لیزر دایود از زبان مخترع آن

مهمترین قطعه در هر دستگاه لیزر دایود، همان ماژول دایود لیزر آن می باشد. این ماژول نوعی لیزر نیم هادی یا لیزر نیم رسانا ست. یک لیزر نیم رسانا اساساً از اتصال بین یک نیم رسانای نوع P (غنی از «حفره‌های» مثبت) و یک نیم رسانای نوع n (غنی از الکترونها) تشکیل می‌شود. بر اثر عبور جریان الکتریکی از محل اتصال، الکترون‌ها و حفره‌ها می‌توانند باز ترکیب شوند که در این فرایند نور نشر می‌شود. طول موج نشر با گاف نوار ماده نیم رسانایی که دیود را می‌سازد (تفاوت انرژی لازم برای صعود الکترون از نوار انرژی والانس پایینتر به نوارهای رسانش پرانرژی‌تر در بالا) تعیین می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به  ویکیپدیا  مراجعه کنید.

شرایط فروش

در ویدئو زیر Robert Hall مخترع لیزر دایود (گالیوم آرسناید) در مورد چگونگی عملکرد ماژول لیزر دایود صحبت می کند:

مکانیزم عملکرد لیزر دایود برای حذف موهای زائد

لیزر دایود پرتوهای لیزر پرتوان و با شدت بالایی را در سطح مقطع خروجی آن (که به آن پنجره اپتیکی گفته می شود) تولید می کند. طول موج ساطع شده از لیزر دایود ۸۰۸ نانومتر توسط رنگدانه فولیکول های مو جذب می شود. در بازه زمانی بسیار محدودی که هر پالس لیزر دایود ایجاد می کند، انرژی بالایی توسط موهای بدن جذب شده و موجب افزایش دمای آنها می شود. در این حالت ساقه و ریشه مو به شدت آسیب دیده و توان رشد مجدد آن تا حد بسیار بالایی کاهش می یابد. اگر سطح مقطع تابش پالس لیزر بزرگ باشد، موجب خواهد شد تا  فرآیند حذف موهای زائد در زمان کوتاه تری انجام شود. این فرایند به طور شماتیک در تصویر زیر نمایش داده شده است.

مهمترین چالش هایی که در یک لیزر دایود با آنها روبرو هستیم عبارتند از:
1- توان خروجی لیزر

2- سطح مقطع خروجی لیزر

3- کولینگ دستگاه

برای آنکه اطلاعات بیشتری در این زمینه حاصل کنید، حتما بخش آموزش های الولیزر را ببینید.

دستگاه لیزر دایود چگونه کار می کند؟

دستگاه لیزر دایود 2021

دستگاه لیزر دایود 2021

قیمت دستگاه لیزر دایود 2020 به چه عواملی بستگی دارد؟

1- مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی 2- طول عمر هندپیس 3- توان لیزر دایود 4- سیستم کولینگ 5- اندازه پنجره اپتیکی 6- نرم افزار دستگاه 7- آموزش 8- خدمات پس از فروش

هر اندازه هر یک از پارامترهای فوق یا تعدادی از آنها در یک دستگاه قویتر باشد، بنابراین قیمت دستگاه لیزر دایود 2019 نیز افزایش می یابد. از جمله مهمترین این پارامترها که نقش اساسی در تعیین قیمت دستگاه لیزر دایود را دارد می توان به توان اپتیکی و طول عمر هندپیس اشاره کرد. این دو پارامتر در ارتباط مستقیم با کیفیت ساخت ماژول لیزر دایود هستند. در مورد لیزر دایود در حال فروش در وبسایت الولیزر بایستی گفت که این دستگاه یک سال با تعداد شات نامحدود گارانتی می شود. بنابراین می توان کیفیت ایده الی را برای آن در نظر گرفت.

به منظور اطلاع از قیمت دستگاه لیزر دایود 2020 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

  Input this code: captcha

  مشخصات دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰ آپولومد

  دستگاه لیزر دایود 2020 آپلومد با ایجاد انقلابی بزرگ در حوزه زیبایی به یکی از بهترین‌های بازار تبدیل شده است. Apolomed با قابلیت تولید سه طول موج ۸۱۰، ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر بصوت جداگانه و همزمان کاربردی چند منظوره دارد. به طوری که می‌توان مو زائد تمامی بیماران با هر نوع پوست و مویی را از بین برد. همچنین پزشک می‌تواند تمامی جلسات درمانی را با استفاده از این دستگاه لیزر مو زائد انجام دهد.

  بهترین دستگاه لیزر دایود 2020

  بهترین دستگاه لیزر دایود 2020

  مزیت‌های دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰ آپلومد

  • داشتن ظاهری زیبا و اصولی
  • پشتیبانی از USB و IC card
  • توانایی تولید امواج در سه طول موج ۸۱۰، ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر
  • توانایی استفاده در تمامی افراد با انواع پوست و مو
  • مورد تایید FDA آمریکا
  • دارای سیستم خنک کننده آب و هوا تا منفی ۵ درجه سانتی‌گراد
  • داشتن LCD تمام لمسی
  • قابلیت کار با چند زبان زنده دنیا
  • ایمن بودن دستگاه برای پزشک و بیمار

  انواع دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰ آپلومد

  دستگاه لیزر دایود آپلو مد دارای دو مدل HS-810 و HS-810 S است. ویژگی‌های فنی و تکنولوژی به کار رفته در هر دو آن‌ها یکسان می‌باشد. تنها فرق این دو مدل در طراحی ظاهری دستگاه‌ها است. به طوری که مدل HS-810 S در مقایسه با مدل HS-810 کمی سنگین‌تر و بزرگ‌تر است. سایر ویژگی‌های فنی این دو مدل به صورت زیر است:

  • رابط کاربری: LCD لمسی به اندازه ۸ in
  • سیستم خنک کننده: محفظه آب TEC و هوا
  • منبع تغذیه: V۲۲۰ ، Hz۵۰
  • حداکثر تراکم انرژی: J/cm۲ ۱۲۵˷۱
  • آهنگ تکرار پالس : Hz ۱۰˷۱
  • توان خروجی دستگاه: ms ۴۰۰˷۱۰
  • مدت زمان هر پالس: W۸۰۰
  • اندازه سر هند پیس: mm ۲۰ × ۱۲
  • میزان خنک کنندگی یاقوت کبود در تماس با پوست: C۰۰˷۵-

  قیمت دستگاه لیزر دایود 2019به چه عواملی بستگی دارد؟

  همانند آنچه در بخش قبل صحبت شد، قیمت دستگاه لیزر دایود 2019 نیز به عواملی همچون دارا بودن مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی، مقدار طول عمر هندپیس، توان اپتیکی لیزر دایود، توان سیستم کولینگ، اندازه پنجره اپتیکی، نرم افزار دستگاه، نحوه آموزش و کیفیت خدمات پس از فروش آن بستگی دارد.

  به منظور اطلاع از قیمت دستگاه لیزر دایود 2019 می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

   Input this code: captcha

   مضرات لیزر دایود

   اگرچه مزایای استفاده از لیزر دایود بسیار بیشتر از مضرات دستگاه لیزر دایود است اما بهتر است که با برخی از معایب آن نیز آشنا شوید. اگرچه این معایب دائمی نیستند و محدود خواهند بود. با توجه به اینکه این مضرات دستگاه لیزر دایود به ندرت در افراد به وجود می آید بنابراین نمی توان به صراحت گفت که این عوارض در همه افراد بروز و آنها دچار مشکل می کند.

   یکی از این مضرات که برخی افراد ممکن است دچار آن شوند، ایجاد زخم، سوختگی، تورم، قرمزی، حتی تغییر رنگ در رنگدانه های بدن است. این مسئله منجر می شود تا افراد زیادی برای اقدام به استفاده از دایود لیزر حذف موهای زائد وحشت زده شده و از لیزر موهای زائد خود پشیمان شوند. اما اگر هم به احتمال بسیار اندک این عوارض رخ دهد، بسیار محدود و قابل درمان خواهد بود. همچنین قرمزی یا ورم پوست معمولاً پس از چند ساعت شروع از بین رفتن رفتن می کند. اگر پوست از نوع حساس تری می باشد، ممکن است چند روز زمان ببرد که قرمزی پوست به طور کامل ناپدید شود.

   توصیه های قبل و بعد از استفاده از لیزر دایود 2019

   قبل از انجام لیزر تا حدی که می توانید بایستی پوست را در شرایط طبیعی خود نگهدارید و از انجام موارد زیر خودداری نمائید:

   1. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید
   2. برنزه کردن
   3. ادامه دادن قرص های آکنه

   بعد از درمان با لیزر، بایستی به موارد زیر دقت نمائید:

   1. پرهیز از تحریک پوست با گرما – استفاده از سونا و حمام داغ
   2. ورزش هوازی
   3. شنا
   4. استفاده نکردن از عطر و لوسون بدن

   همچنین برای کاهش عوارض لیزردرمانی موارد زیر را حتما در نظر بگیرید:

   1. تاثیر لیزر بر روی رنگدانه های مو است، بنابراین بر روی موی قرمز خاکستری یا سفید تاثیر چندانی نمی گذارد.
   2. زنان باردار بایستی تا پایان دوران بارداری از لیزر موهای زائد بپرهیزند.
   3. کسانی که از تشکیل کلوئید یا زخم هیپرتروفیک رنج می برند نبایستی با لیزر درمان شوند.
   4. لیزر را بر روی تتو یا انواع آرایش دائمی نباید انجام داد.

   در ویدئو زیر دکتر محمدرضا اورعی در مورد تعداد جلسات لازم برای لیزر درمانی توضیحات کاملی را ارائه می نمایند.

   video

   تعداد جلسات لیزر دایود 2019

   چرخه رشد موی انسان

   اگرچه ناخن انسان به صورت پیوسته رشد می کند، اما موی انسان اینگونه نیست. هر تار مو به مدت چند سال رشد کرده، سپس رشد آن متوقف شده، می ریزد و جای خود را به موی دیگری می دهد. این فرایند را سیکل رشد مو می نامند. مراحل چرخع مو در شکل بالا آمده است.

   چرا تعداد جلسات لیزر در افراد مختلف متفاوت می‌باشد؟

   از جمله رایج‌ترین سوالاتی که ذهن اکثر بیمارانی را که تمایل به لیزر مو زائد دارند را مشغول می‌کند این است که چرا تعداد جلسات لیزر در افراد مختلف متفاوت می‌باشد؟ لذا در این مقاله سعی کرده‌ایم تا به صورت مفصل در این باره بحث کنیم. اگر این سوال برای شما نیز مطرح شده است تا انتهای مقاله با ما باشید تا به پاسخ سوال برسید.

   چرخه رشد مو و تاثیر آن بر تعداد جلسات لیزر

   قبل از اینکه به بحث تعداد جلسات لیزر بپردازیم بهتر است تا نگاهی کلی به چرخه رشد مو داشته باشیم. چرا که اصلی‌ترین دلیل برای متغیر بودن تعداد جلسه‌های درمانی همین است. در حالت کلی چرخه رشد مو شامل سه مرحله زیر می‌باشد:

   • مرحله تلوژن (مرحله استراحت در رشد مو)
   • مرحله کاتاژن (مرحله میانی رشد مو)
   • مرحله آناژن (مرحله شروع رشد مو)

   در مرحله تلوژن مو در مرحله استراحت خود قرار دارد. یعنی تقریبا در این مرحله رشد چندانی در مو دیده نمی‌شود. سپس وارد مرحله کاتاژن می‌شود که تقریبا مرحله میانی رشد مو محسوب می‌شود. بعد از این دو مرحله مو وارد مرحله آناژن می‌شود که به آن مرحله رشد مو می‌گویند. همان طور که در تصویر دیده می‌شود فقط در مرحله آناژن ارتباط مشهودی بین مو و فولیکول مو وجود دارد. از این رو بسیار حائز اهمیت است تا جلسه لیزر مو زائد همزمان با مرحله آناژن باشد. همین مرحله عامل اصلی تعیین کننده در تعداد جلسات لیزر است.

   علت اهمیت مرحله آناژن در تعیین تعداد جلسات لیزر

   طبق شماتیک رسم شده از چرخه مو می‌توان فهمید که در مرحله آناژن بین مو و فولیکول ارتباط وجود دارد. در دو مرحله کاتاژن و تلوژن مو از فولیکول فاصله می‌گیرد. دستگاه‌های لیزر مو با هدف قرار دادن فولیکول مو و مختل کردن چرخه رشد باعث حذف دائمی موهای ناخواسته می‌شوند. پس بسیار مهم است تا مو در حین لیزر در مرحله آناژن باشد.

   مدت زمان قرار گرفتن موها در این سه مرحله و همچنین تعداد موهایی که در این مراحل قرار می‌گیرند برای هر شخصی متفاوت است. لذا تعداد جلسات لیزر نیز برای هر شخص متفاوت خواهد بود. همچنین ناگفته نماند که همه موهای بدن هیچ‌ وقت به صورت همزمان در مرحله آناژن قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل تعداد جلسات لیزر بیش از یک جلسه می‌باشد و به صورت دوره‌ای انجام می‌شود. تا موهایی که در ۲ فاز کاتاژن و تلوژن قرار دارند به مرحله رشد وارد شوند. در حین لیزر مو زائد ممکن است برای برخی از افراد تعداد بیشتری از موها در فاز استراحت باشند. در نتیجه این افراد به تعداد جلسات بیشتری نیاز خواهند داشت. همچنین افرادی که اکثر موهای آن‌ها در در حین لیزر مو زائد در مرحله آناژن قرار دارد به تعداد جلسات لیزر کمتری احتیاج خواهند داشت.

   دستگاه لیزر الکس دایود چیست؟

   همانطور که پیشتر نیز در مورد آن صحبت شد، لیزر دایود از تکنولوژی لیزرهای نیمه هادی برای تولید لیزر استفاده می کند. با توجه به ساختار نیمه هادی به کار رفته در تولید ماژول دایود لیزر می توان به طول موج های مختلفی رسید. به عنوان مثال AlGaInP منجر به طول موج 760 نانومتر و GaAlAS منجر به تولید طول موج 808 نانومترمی شود.

   با توجه به توع نیم رسانا مورد استفاده می توان طول موج لیزرهای دایود را مشخص کرد. این روزها نوعی ماژول دایود لیزر با عنوان سه طول موجه (تریپلت یا تلفیقی) به بازار آمده است. این نوع لیزر دایود را دستگاه لیزر الکس دایود می نامند. دستگاه لیزر الکس دایود دارای هر سه طول موج دایود 808، ان دی یاگ 1064 و الکس 755 می باشد.  به عنوان مثال اگر دایود لیزر دارای 6 بار باشد، دو بار لیزر آن طول موج 808، دو بار دیگر 1064 و دو بار سوم نیز 755 نانومتر را ساطع می کند. 

   مشخصات دستگاه لیزر الکس دایود به شرح زیر است

   مدلدایود الکس 2019
   طول موج808/1064/755 نانومتر
   توان ورودی2000 وات
   انرژی پالس1 – 80 ژول بر سانتی متر مربع
   Spot size16 × 16 میلی متر
   تعداد بارهای لیزر6 - 2بار برای هر طول موج
   نرخ پالس1 – 10 هرتز
   زمان کاری پیوسته15 – 18 ساعت
   نرخ جریان آب در قطعه دستی دستگاه4.5 لیتر بر دقیقه
   توان ماژول خنک سازی800 وات
   حجم تانک آب5 لیتر
   سرعت پمپ از هد15 متر بر ثانیه
   نوع پمپ آبیپمپ دیافراگمی
   ابعاد بسته بندی (cm)72 × 82 × 124
   جرم (kg)87

   فروش لیزر دایود

   قیمت دستگاه لیزر الکس دایود به چه عواملی بستگی دارد؟ (قیمت لیزر الکس دایود)

   همانند آنچه در بخش های قبل صحبت شد، قیمت دستگاه لیزر الکس دایود نیز به عواملی همچون دارا بودن مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی، مقدار طول عمر هندپیس، توان اپتیکی لیزر دایود، توان سیستم کولینگ، اندازه پنجره اپتیکی، نرم افزار دستگاه، نحوه آموزش و کیفیت خدمات پس از فروش آن بستگی دارد.

   به منظور اطلاع از قیمت دستگاه لیزر الکس دایود می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

    Input this code: captcha

    دستگاه لیزر الکساندرایت 2020 کدامند؟

    حال که در مورد دونوع دستگاه لیزر دایود و لیزر دایود الکس صحبت کردیم. زمان آن فرارسیده که در مورد لیزر الکساندرایت یا دساگاه لیزر الکساندرایت 2020 صحبت کنیم. این دستگاه از یک کریستال بسیار نادر و گرانقیمت که  آن را راد لیزر الکساندرایت می نامند، برای تولید لیزر استفاده می کند. توضیحات فنی چگونگی عملکرد این دستگاه از لجاظ فنی بسیار گسترده است و در این مقال نمی گنجد. اما به منظور آشنایی با این دستگاه شما را با سه برند مطرح لیزر الکساندرایت آشنا می کنیم.

    ۱- دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا: این دستگاه بی شک از پرفروشترین و محبوب ترین برندهای لیزر الکساندرایت می باشد که توسط شرکت کانادایی کندلا تولید می گردد. این دستگاه دارای مدل های مختلفی با قیمت های مختلف می باشد. 

    ۲- دستگاه لیزر الکساندرایت اپیکر: این دستگاه شاخت شرکت امریکایی Lightage می باشد و از پرقدرت ترین دستگاههای لیزر الکساندرایت است. این دستگاه در خاورمیانه به دلیل داشتن پالس های ۳ تا ۳۰۰ میلی ثانیه ای طرفداران زیادی دارد. از جمله مزیتهای این دستگاه در برابر رقیب کانادایی اش می توان به بدون درد بودن آن اشاره کرد.

    ۳- دستگاه لیزر الکساندرایت دکا موتوس: این دستگاه نیز یکی از برندهای معتبر لیزر الکساندرایت و ساخت کشور ایتالیا می باشد. 

    جهت اطلاع از قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت، اطلاعات خود را جهت برقراری تماس توسط کارشناسان ما ثیت نمائید:

     Input this code: captcha

     ممکن است به محصولات زیر نیز علاقه داشته باشید

     3 نظر در “دستگاه لیزر دایود الکس 2020| مشخصات، خرید و قیمت دستگاه لیزر دایود الکس 2019

     1. دکتر محمدرضا اورعی گفت:

      در فروش لیزر دایود موفق باشید.

     2. جمال گفت:

      عالی بود جناب دکتر

     3. دکتر کمال آقایی گفت:

      دستگاه لیزر دایود معرفی شده در این مقاله بسیار عالی بوده است. تجربه ی خوبی با این دستگاه داشته ایم

     دیدگاهتان را بنویسید

     نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *