دایود لیزر, مقاله

قیمت و خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 و 2022

دایود الکس سوپرانو تیتانیوم

برای کسانی که آرزوی داشتن بدنی صاف را در سر دارند، دستگاه لیزر دایود تیتانیوم می‌تواند انتخابی شایسته باشد. زیرا این دستگاه بی‌نظیر طبق به روزترین تکنولوژی دنیا به منظور از بین بردن موهای زائد بدن طراحی شده است. با مجهز کردن کلینیک زیبایی به آن می‌توان نتایج ایده‌آلی را در مدت زمان کوتاه برای مراجعه‌کنندگان خود هدیه داد. این دستگاه با ایجاد جلسات درمانی سریع، بدون درد و نتایج مثبت توانسته به بایدهای هر کلینیک زیبایی تبدیل شود. چنانچه شما نیز به دنبال دستگاهی همه فن حریف برای درمان مشکل مو زائد هستید برای آشنایی بیشتر با این دستگاه همراه ما باشید. در این مقاله به معرفی دستگاه لیزر دایود الکس سوپرانو تیتانیوم 2022 به عنوان نسل جدید دستگاه‌های زیبایی می‌پردازیم.

معرفی دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022

اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از این دستگاه ارائه دهیم، باید بگوییم با هدف رفع همیشگی موهای زائد طراحی شده است. دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم در اصل سه دستگاه در یک قالب است. به این معنا که با دراختیار داشتن آن می‌توان از سه تکنولوژی الکس، دایود و ان دی یاگ بهره برد. همچنین این دستگاه دارای سیستم خنک کننده پیشرفته‌ای می‌باشد. در نتیجه بیماران در طول درمان و به خصوص نواحی حساس هیچ گونه دردی را احساس نخواهند کرد. دارا بودن طول موج‌های ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر دستگاه لیزر تیتانیوم را گزینه‌ای ایده‌آل برای همه کرده است. به این معنا که می‌توان توسط آن تمامی تیپ‌های پوستی را بدون کوچکترین درد و عارضه جانبی از بین برد.

لیزر دایود تیتانیوم

لیزر دایود تیتانیوم

خرید دستگاه لیزر دایود الکس سوپرانو تیتانیوم 2022

همان طور که گفته شد دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم از تکنولوژی دایود ۳ گانه بهره می‌برد. به این صورت که سه طول موج‌ ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر را حین درمان از خود ساطع می‌کند. در نتیجه توانایی نفوذ به عمق مناسبی از پوست را دارد. پس می‌تواند ساختار آناتومیک پوست را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر آن اپیلیکاتورهای دستگاه لیزر دایود تیتانیوم قدرت چندین بار عبور از یک منطقه را دارا هستند. همچنین اپراتور این امکان را دارد تا به کمک صفحه نمایش ۱۵ اینچی مراحل درمان را تحت کنترل داشته باشد. حال اساس کار دستگاه لیزر تیتانیوم را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در این درمان دستگاه با ساطع شدن امواج لیزر به ناحیه درمانی پوست شروع به گرم شدن می‌کند. این گرمایش مستقیما فولیکول‌های مو را هدف قرار می‌دهد. بنابراین چرخه رشد مو با اختلال مواجه شده و با جلسات درمانی پیوسته موهای زائد تماما از بین خواهند رفت.

هندپیس دستگاه لیزر الکس تیتانیوم 2022

دستگاه لیزر دایود تیتانیوم توانایی ساطع کردن سه طول موج مختلف را دارد. هر کدام از این طول موج‌ها برای اهداف درمانی مختلف مناسب خواهند بود. لذا اپراتور می‌تواند موهای زائد را از تمامی تیپ‌های پوستی به کمک این دستگاه از بین ببرد. در ادامه به معرفی هر کدام از این طول موج‌ها می‌پردازیم:

  • لیزر دایود الکس ۷۵۵ نانومتر

طول موج ۷۵۵ نانومتر از جذب قوی برخوردار است. بنابراین می‌توان درمان طیف گسترده‌ای از انواع مو و تیپ پوستی را با آن انجام داد. به خصوص موهای رنگ روشن و نازک به کمک این طول موج با موفقیت بیشتری از بین خواهند رفت.

  • طول موج ۸۰۸ نانومتر اسپید

از دیگر طول موج‌های ساطع شده در دستگاه دایود تیتانیوم، امواج ۸۰۸ نانومتر هستند. این طول موج با نام اسپید تی ام (SPEEDTM 808) شناخته می‌شود. مزیت این طول موج توانایی درمان سریع است. بنابراین برای جذف موهای زائد در نواحی بزرگتر انتخاب می‌شود.

  • لیزر دایود یاگ ۱۰۶۴

طول موج ۱۰۶۴ نانومتر در دستگاه تیتانیوم به پوست‌های تیره‌تر اختصاص داده شده است. YAG 1064 از لیزر دایود مبتنی بر طول موج ND: YAG استفاده می‌کند. لذا امکان جذب ​​انرژی متوسط توسط کروموفور ملانین را فراهم کرده و برای بیمارانی با رنگ پوست تیره‌تر مناسب است.

هندپیس دایود الکس تیتانیوم

هندپیس دایود الکس تیتانیوم

مزایای دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022

همانند هر دستگاه لیزر رفع مو زائد، دستگاه لیزر دایود تیتانیوم نیز از مزیت حذف دائمی موهای اضافی برخوردار است. اما در کنار این موضوع کاربران می‌توانند از مزایای بسیار بیشتری بهره ببرند. در زیر مهم‌ترین مزایای دستگاه لیزر دایود تیتانیوم را گردآوری کرده‌ایم:

  1. ماژول لیزر بسیار پایدار و قوی بوده و از میله‌های منسجم ساخت آمریکا تشکیل شده است. هر ماژول حداقل ۳۰ میلیون شات دارد.
  2. از فیلتر آب دوبل برخوردار می‌باشد. بنابراین کافی است تا فیلترها هر ۶ ماه یک بار تعویض گردند. در حالی که در برخی از دستگاه‌های قدیمی‌تر نیاز به تعویض ماهیانه فیلترها است. این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه و زمان کاربرد می‌شود.
  3. در دستگاه لیزر تیتانیوم از پمپ آب ایتالیایی و سیستم خنک کننده هوا استفاده شده است. در نتیجه دستگاه حین کار بدون صدا بوده و بیماران جلسه درمانی بدون دردی را تجربه خواهند کرد.
  4. انرژی این دستگاه از منبع تغذیه شش طرفه ژاپنی TDK-Lambda تامین می‌گردد. بنابراین خروجی نهایی بسیار بالاتر و پایدار خواهد بود.
  5. سیستم خنک کننده TEC، می‌تواند دمای آب را به تنهایی کنترل کند. به طوری که دستگاه لیزر دایود ۸۰۸ به طور 24 ساعته، حتی در تابستان کار خواهد کرد.
  6. سه سایز متفاوت برای اسپوت دستگاه طراحی شده است. بنابراین اپراتور می‌تواند با توجه به نواحی درمانی از اسپوت سایز مناسب کمک بگیرد. این سه سایز عبارتند از: 14 × 4، 12 × 20، 12 × 35 و 15 × 27 میلی متر مربع.
  7. دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022 مورد تایید FDA ,TUV ,ISO13485 و CE است.

معایب دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022

به دلیل به کارگیری به آخرین تکنولوژی روز دنیا دستگاه لیزر دایود تیتانیوم از هیچگونه عیب قابل توجهی برخوردار نیست. پس اگر تنظیمات آن بصورت صحیح و متناسب با پوست بیمار انجام شود هیچ خطر یا عارضه‌ای مشاهده نخواهد شد. به خصوص دارا بودن سیستم خنک کننده قوی سبب شده تا در این دستگاه بزرگ‌ترین عیب مدل‌های قبلی و دیگر دستگاه‌های موجود در بازار برطرف گردد. چرا که مراحل درمانی کاملا بدون احساس درد و حس ناخوش‌آیند در بیماران خواهد بود. برای کسانی که دنبال دستگاهی با سه طول موج جهت هدف قرار دادن انواع تیپ‌های پوستی هستند، دستگاه تیتانیوم بهترین است. همچنین به دلیل سرعت‌عمل بالا امکان درمان مراجعه‌کنندگان بیشتری را فراهم می‌کند. این موضوع سوددهی بیشتری را برای کلینیک‌های زیبایی به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات فنی دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022

برای اطلاع از ویژگی‌های دقیق دستگاه لیزر دایود تیتانیوم در زیر جدولی را تعبیه کرده‌ایم. در این جدول مشخصات فنی دستگاه تیتانیوم به صورت کامل آورده شده است:

 دایود الکس تیتانیوم نوع لیزر
۱۰۶۴ / ۸۰۸ / ۷۵۵ نانومتر طول موج
۱۴ × ۱۴ / ۱۲ × ۲۰ / ۱۲ × ۳۵ / ۱۵ × ۲۷ میلی‌متر مربع (اختیاری) سایز اسپوت
    ۱ – ۳۰۰ میلی ثانیه (قابل تنظیم) مدت زمان هر پالس
۱ – ۳۲۰ ژول بر سانتی‌متر مربع (قابل تنظیم) انرژی
   ۱ – ۱۰ هرتز (قابل تنظیم) فرکانس
انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسه، ترکی و هر زبان دلخواه کاربرد زبان
I – VI تیپ پوستی نوع پوست
USB به کمک نوع به روزرسانی سیستم
OLED  صفحه رنگی
۴k صفحه نمایش ۱۵ اینچ با کیفیت
صفحه نمایش دستگاه
۱۲۰۰ وات قدرت ماژول لیزر
آب، هوا، سیستم نیمه هادی، A/C سیستم خنک کننده
۱۱۰ – ۲۲۰ ولت
۵۰ – ۶۰ هرتز
ولتاژ

کاربرد دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022

اصلی‌ترین کاربرد دستگاه لیزر دایود تیتانیوم از بین بردن موهای ناخواسته بدن برای همیشه است. این دستگاه در اصل برای آسیب رساندن به فولیکول‌های مو و مختل کردن چرخه رشد آن‌ها طراحی شده است. در نتیجه با پش سر گذاشتن جلسات درمانی مراجعه‌کنندگان می‌توانند پوستی صاف و بدون مو داشته باشند. اگر بخواهیم کاربردهای لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ را بیان کنیم می‌توان به حذف موهای اضافی صورت و بدن اشاره کرد. به این صورت که اپلیکاتورها و توانایی تنظیم دستگاه متناسب با شرایط بیمار این امکان را فراهم می‌کند تا بتوان تمامی انواع موهای صورت را در هر تیپ پوستی از بین برد.

دستگاه تیتانیوم بدلیل برخورداری از فناوری حرکت وسیع In-Motion به گزینه‌ای ایده‌آل برای رفع موهای زائد بدن تبدیل شده است. بخصوص در نواحی حساس بدن مثل زیر بغل، کشاله ران و بیکینی لیزر تیتانیوم بهترین نتایج را بدنبال خواهد داشت. زیرا جلسات درمانی بدون درد بوده و بدلیل دارا بودن قطعات یک بار مصرف از سطح بهداشت بالایی برخوردار است.

قیمت

"<yoastmark

تفاوت دستگاه لیزر دایود تیتانیوم و الکساندرایت

در طول‌ سال‌ها (بخصوص ۲۰ سال گذشته) انواع مختلفی از دستگاه‌های لیزر برای رفع موهای زائد به بازار وارد شده‌اند. هر کدام از این دستگاه‌ها بر پایه فناوری‌های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند. اما آنچه در میان تمامی این موارد یکسان است، مکانیزم اثربخشی آن‌ها در رفع موهای بدن است. از آنجایی که یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌ها، لیزر الکساندرایت است سوالی که برای خوانندگان این مقاله ایجاد می‌شود این است که کدام یک از این دو گزینه بهتری برای کلینیک‌ آن‌ها هستند؟. یا به عبارتی چه تفاوت‌هایی بین دستگاه لیزر دایود تیتانیوم و الکساندرایت وجود دارد؟. دستگاه لیزر الکساندرایت طول موج ۷۵۵ نانومتر را از خود حین درمان ساطع می‌کند. در حالی که دستگاه تیتانیوم دایود قادر به تولید سه طول موج ۷۵۵، ۸۱۰ و ۱۰۶۴ نانومتر است. بنابراین دستگاه لیزر تیتانیوم توانایی تحت تاثیر قرار دادن مراجعه‌کنندگان با تیپ‌های پوستی مختلف را دارد است. در حالی که این موضوع برای دستگاه الکساندرایت صدق نمی‌کند.

لیزرهای با طول موج قرمز در واقع به فولیکول‌های مو در لایه‌های عمیق پوست آسیب می‌رسانند. به همین دلیل می‌توانند با تخریب اپیدرم و نفوذ به داخل درم و بافت‌های اطراف همراه باشند. این موضوع احساس درد و همچنین ایجاد جای زخم و تاول بر روی پوست را به دنبال خواهد داشت. در مقابل، لیزرهای نزدیک به مادون قرمز بدون آسیب به بافت‌های اطراف توانایی اثربخشی بر روی لایه‌های اپیدرم را دارند. همچنین این لیزرها سریع و بدون درد هستند. بنابراین، دستگاه مبتنی بر تکنولوژی دایود تیتانیوم در مقایسه با الکساندرایت در نتیجه و عوارض جانبی گزینه ایده‌آل‌تری محسوب می‌شود.

همان طور که گفته شده پایه تمام دستگاه‌های رفع موهای زائد، ایجاد آسیب در لایه اپیدرمی به فولیکول‌های مو است. طبق نتایج تحقیقات برای حذف موهای روشن روی پوست‌های تیره توسط لیزر دایود تیتانیوم، باید نرخ فلوانس پایینی برای مقدار مشخصی از توان در ناحیه درمانی اعمال شود. در صورتیکه در لیزر الکساندرایت که طول موج کوتاهی دارد، نرخ فلوانس بالاتری نیاز است. بنابراین با خطر آسیب حرارتی به بافت اطراف بیشتری روبرو خواهیم بود.

همچنین نتایج نشان می‌دهند، لیزر دایود ۸۱۰ نانومتر موثرترین لیزر برای رفع موهای زائد پوست‌های تیره و متوسط ​​است. زیرا تعداد فوتون‌های جذب شده توسط هدف با افزایش تعداد فوتون‌های عبوری به درم افزایش می‌یابد. بنابراین افزایش تعداد فوتون‌های جذب شده می‌تواند به فولیکول‌های مو آسیب زیادی برساند. این طول موج لیزر هیچ گونه عارضه جانبی و خطری را از قبیل سوختگی برای مراجعه‌کنندگان به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه این صحبت‌ها لیزرهای دایود تیتانیوم در مقایسه الکساندرایت برای هدف قرار دادن انواع تیپ‌های پوستی گزینه بهتری می‌باشند.

قیمت دستگاه لیزر دایود الکس تیتانیوم 2022

مزایا و ویژگی‌‌های فنی منحصر به فرد این دستگاه، خرید آن را برای هر کلینیک زیبایی ضروری کرده است. زیرا با تهیه آن می‌توان به سوددهی بالایی دست یافت. برای پزشکانی که قصد دارند با خرید یک دستگاه امکان از بین بردن موهای زائد در تمامی تیپ‌های پوستی را داشته باشند، خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم توصیه می‌شود. خرید دستگاه لیزر تیتانیوم از هزینه‌های نگه‌داری پایینی به طور سالانه برخوردار است. همچنین توانایی درمان تعداد بالایی از بیماران را در چند ساعت دارد. چنانچه تصمیم قطعی خود را برای خرید این دستگاه شگفت‌انگیز گرفته‌اید کارشناسان فروش ما در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

دستگاه لیزر تیتانیوم 2021

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.