مقاله ها

معرفی روش ترمال فرکشنال برای جوانسازی پوست

معرفی روش ترمال فرکشنال
5/5 - (1 امتیاز)

دستگاه تیکسل که در کلینیک های زیبایی به منظور جوانسازی پوست از آن بهره می گیرند، از روش ترمال فرکشنال بهره میگیرد که توسط شرکت Novoxel ساخته شده است . روش ترمال فرکشنال به پزشکان این امکان را می دهد که از این روش برای درمان صورت به ویژه نقاط حساس صورت استفاده نمایند، و با فشار دادن یک دکمه برای درمان دور چشم که حساس می باشد تغییر کنند.

تکنولوژی فناوری ترمال فرکشنال  در دستگاه تیکسل

دستگاه تیکسل از نوک فلزی 400ÆC متشکل از 81 هرم کوچک روی پوست استفاده می کند. این باعث ایجاد دهانه هایی به عرض 100 تا 320 میلی متر با ناحیه ترمال 100 تا 170 میلی متر می شود که مکانیسم های بازیابی پوست را تحریک می کند و باعث تجدید سلول می شود. با دستگاه تیکسل، هر دو هندپیس صورت و اطراف چشم به طور همزمان به هم متصل می شوند و نیاز به تعویض هندپیس ها در طول درمان را از بین می برند، بنابراین در زمان صرفه جویی می شود و تجربه درمان را بهتر تر می کند.

دستگاه تیکسل یک سیستم نوین جوانسازی پوست است که از روش ترمال فراکشنال استفاده کرده است که طیف درمان CO فرسایشی را پوشش می دهد و لیزرهای غیر سایشی کانال های عمیق یا کم عمق ایجاد می شود. در روش ترمال فرکشنال  گرما به درم فوقانی منتقل می‌شود و در عین حال  در اپیدرم صرفه‌جویی می‌شود و در نتیجه فضاهای نفوذپذیر ایجاد می‌کند. دستگاه تیکسل  یک سیستم جدید جوانسازی پوست است که از فناوری ترمال فرکشنال برای درمان پوست استفاده می کند. با استفاده از فناوری ترمال فرکشنال مجموعه‌ای از مزایای عالی را برای بیماران ارائه می‌کند.

تیب های ترمال فرکشنال

روش ترمال فرکشنال در دستگاه تیکسل

در دستگاه تیکسل از فناوری ترمال فرکشنال Thermo-Mechanical Ablation (TMA)  استفاده می‌کند که اثرات مشابهی دارد و منجر به روش‌های بسیار تهاجمی‌تر مانند CO2 و اربیوم می‌شود. دستگاه تیکسل  مزایای بازسازی پوست را برای بافت و نیز سفت شدن پوست را به همراه دارد، ونیز بهبود آکنه و جای زخم بدون درد را بیماران تجربه میکنند. دستگاه تیکسل و روش درمانی ترمال فرکشنال توسط بیماران بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است و سطح رضایت بالایی را ثبت کرده است، و به عنوان  مناسب‌ترین پیشنهاد  برای درمان‌ پوست و جوانسازی پوست در شرایط خاص از دیدگاه پزشکی ارزیابی و تشخیص داده شده است. فناوری ترمال فرکشنال یک مفهوم بسیار نوآورانه در جوانسازی پوست است که می تواند نتایجی معادل لیزر یا لایه برداری عمیق را ارائه دهد، اما زمان بهبودی بسیار سریعتر را به دنبال دارد. به منظور خرید دستگاه تیکسل و نیز کسب اطلاع بیشتر از روش ترمال فرکشنال با کارشناسان ما در الولیزر تماس حاصل فرمایید.

مزایای ترمال فرکشنال

به طور کلی برخلاف بسیاری از روش های لیزر درمانی، این روش در اکثر بیماران در یک جلسه انجام می شود. ترمال فرکشنال مزایای جالبی برای بیماران ارائه می دهد:

  • رویکرد طبیعی
  • استریل، ضد حساسیت
  •  بدون اشعه و ایمن برای چشم
  • درمان سریع
  • اثر بسیار یکنواخت
  • بسیار امن
  • حداقل ناراحتی و درد – بدون نیاز به بی حسی
  • زمان بهبودی کوتاه
  • صورت، ناحیه چشم، گردن، دکلته، بازوها را درمان می کند
  • درمان حرارتی طبیعی

مقایسه روش ترمال فرکشنال نسبت به دیگر فناوری ها

دستگاه تیکسل مبتنی بر فناوری ترمال فرکشنال Thermo-Mechanical Ablation (TMA)  است که نسبت به لیزرها یا لایه‌برداری‌هایی که قبلاً برای درمان‌های سخت تر استفاده می‌شدند، بسیار ایمن‌تر است. نتایج دستگاه تیکسل  کاملاً با فناوری‌های سنتی‌تر قابل مقایسه است. دستگاه تیکسل به واسط استفاده از روش ترمال فرکشنال یک سیستم درمانی بسیار همه کاره است که از یک صفحه گرم شده برای رساندن حرارت مورد نیاز به سطح پوست بسیار سریع و بدون آسیب رساندن به بافت های عمیق تر پوست استفاده می کند.

بهترین دستگاه ترمال فرکشنال کدام است؟

در حال حاضر معتبرترین برند ترمال فرکشنال سولاتریکس می باشد. دستگاه سولاتریکس با داشتن به روزترین تکنولوژی ترمال فرکشنال بهترین گزینه برای جوانسازی پوست می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *