مقاله ها

هزینه و قیمت هایفو تراپی صورت و غبغب در تهران | بهترین کلنیک هایفوتراپی تهران

قیمت هایفوتراپی در تهران
4/5 - (4 امتیاز)

هایفوتراپی از روش‌های درمانی و البته زیبایی پوست می‌باشد که به کمک امواج فراصوت کار می‌کند. هایفوتراپی در دسته عمل‌های زیبایی غیرتهاجمی قرار داشته و کاربرد گسترده‌ای در حوزه زیبایی و جوان‌سازی دارد. از کاربردهای این فناوری می‌توان به سفت کردن پوست، لیفت صورت، تخریب چربی‌های بدن و حذف خطوط پوست اشاره کرد. آنچه سبب شده تا این روش محبوبیت بالایی بین پزشکان و افراد پیدا کند مزایای بسیار زیاد آن است. این مزایا عبارتند از: امنیت بالا، حداقل عارضه جانبی، سرعت بالای کار و قیمت مناسب در مقایسه با دیگر روش‌‌ها. اگر دوست دارید از فناوری هایفو در زیبایی و جوان‌سازی خود بهره ببرید در این مقاله همراه ما باشید. چرا که قصد داریم در مورد هزینه هایفوتراپی و عوامل موثر بر آن به صورت جامع صحبت کنیم.

هزینه هایفوتراپی در تهران و سایر شهرها

کلمه هایفو (HIFU) خلاصه‌ شده عبارت «High Intensity Focused Ultrasound» می‌باشد. به طوری که در ترجمه آن با عبارت «امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا» روبرو خواهیم شد. قبل از هر چیزی باید بگوییم که منظور از هایفو یک دستگاه خاص نیست. بلکه تمامی دستگاه‌های پزشکی که توسط فناوری هایفو کار می‌کنند را شامل می‌شوند. به طوری که امروزه شاهد ورود برندهای متعددی از دستگاه هایفو به بازار هستیم. برای درک بهتر می‌توان گفت هر دو برند گوشی‌های هوشمند تولید می‌کنند؛ در حالی که کیفیت و قدرت همه این مدل‌های برابر نیست.

حوزه کاربردی هایفوتراپی گسترده است. این موضوع سبب شده تا هزینه هایفوتراپی نیز بسته به منطقه درمانی و هدف درمانی، متفاوت باشد. به این معنا که قیمت هایفوتراپی پلک با قیمت هایفوتراپی کامل صورت بسیار متفاوت خواهد بود. هر چه محدوده درمانی وسیع‌تر باشد قیمت نهایی کار نیز بیشتر خواهد بود. همچنین هر چه شکایت و مشکل بیمار جدی‌تر باشد تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و در نتیجه هزینه نهایی کار بیشتر خواهد بود. از طرفی دیگر کشورهای مختلف هزینه‌های مختلفی برای این کار در نظر گرفته‌اند. در زیر هزینه هایفوتراپی کامل صورت در کشورهای مختلف گردآوری شده‌اند:

  • سنگاپور ۱۸۰۰ دلار
  • آمریکا ۱۸۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار
  • استرالیا ۲۰۰۰ دلار
  • ترکیه ۱۰۰۰ دلار
  • کشورهای اروپایی ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار دلار

هزینه هایفوتراپی کامل صورت در ایران

در کشور ایران هزینه استاندارد و ثابتی برای هایفوتراپی عنوان نشده است. قیمت هایفوتراپی در تهران، برای لیفت کامل صورت در کلینیک‌های شناخته شده، بین 2 تا 4 میلیون تومان می‌باشد. این هزینه در شهرستان‌ها به نسبت تهران پایین‌تر خواهد بود؛ چرا که در شهرهای کوچک تقاضا کم‌تر بوده و اغلب کلینیک‌ها از دستگاه‌های قدیمی‌تری استفاده می‌کنند. از طرفی دیگر تجربه‌ و مهارت پزشک کمتر است. این موارد در بسیاری از موارد سبب می‌شوند تا کیفیت انجام هایفو در شهرستان‌ها در مقایسه با کلان‌ شهرهایی از قبیل تهران کیفیت بالایی نداشته باشند.

متاسفانه امروزه افراد سودجوی بسیاری خدمات زیبایی را با دستگاه‌های متفرقه تحت عنوان دستگاه هایفو ارائه می‌دهند. یا سعی دارند با نام‌های متعدد دستگاه‌های خود را متمایز از دستگاه‌های سایر کلینیک‌ها بکنند. بعنوان مثال تمامی نام‌ها از قبیل اولترا پلاس، هایفو پلاس، هایفو لیفت، یو لیفت، هایفودبلیو و … همان هایفوتراپی هستند. به این معنا که تکنولوژی به کار رفته در تمامی آن‌ها یکسان است.


بیشتر بخوانید: 7 سوال مهم پیرامون هایفو که باید پاسخ آن رابدانید.


حواستان به قیمت‌های بسیار پایین باشد

با بیشتر شدند تقاضا برای یک روش درمانی تخصصی، دغدغه فکری پزشکان نیز نسبت به آن بیشتر می‌شود. علت این موضوع اقدام افراد غیرمتخصص یا کلینیک‌های نامعتبر، به چنین کارهایی به دلیل صرفه اقتصادی بالای آن است. مخصوصا در سال‌های اخیر شاهد خدماتی مثل لیزر درمانی، بوتاکس، تزریق ژل و … حتی در آرایشگاه‌ها بودیم. مراجعه افراد به چنین مکان‌های نامعتبری با قیمت‌های بسیار پایین خسارت‌های جبران‌ناپذیر شدیدی را به دنبال خواهند داشت.

تمامی افراد تمایل به صرفه‌جویی در هزینه‌ها دارند. اما باید توجه کرد که در بحث خدمات زیبایی هرگز کیفیت کار فدای قیمت پایین آن نشود. هایفوتراپی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و باید توجه داشت که هیچ ارزانی بی‌علت و هیچ گرانی بی‌حکمت نیست. اکثر شکایت‌ها و مشکلات ناشی از اقدامات زیبایی در نتیجه انتخاب کلینیک‌های زیبایی نامعتبر و افراد غیرمتخصص برای انجام است. از جمله عارضه‌های جانبی شدید ناشی از بی‌احتیاطی اپراتور یا استفاده از دستگاه‌های قدیمی و فرسوده می‌توان ایجاد سوختگی‌های شدید و تاول را نام برد.

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت هایفوتراپی متعدد است. چرا که قیمت دستگاه‌های هایفو وارد شده در بازار براساس شرکت تولیدکننده متفاوت است. از طرفی دیگر امکانات ارائه شده در کلینیک زیبایی و اجرت پزشک تاثیر بسزایی در هزینه نهایی کار دارد. تمامی این موارد سبب می‌شوند تا هزینه هایفوتراپی در مکان‌های مختلف، تفاوت بسیاری داشته باشد.


برای گرفتن بهترین قیمت هایفوتراپی و سایر خدمات زیبائی با تخفیف ویژه از طریق واتساپ با کارشناسان الولیزر تماس بگیرید.


در این مقاله سعی کردیم تا در مورد قیمت هایفوتراپی غبغب در تهران و سایر شهرستان‌ها صحبت کنیم. طبق یک جمع‌بندی کلی می‌توان گفت هزینه‌ مواد مصرفی، برند دستگاه هایفوتراپی، کارتریج‌های مصرفی، ناحیه درمانی، شرایط بیمار و … در هزینه هایفوتراپی موثر هستند. پس قیمت نهایی کار نمی‌تواند از یک حد مشخصی کمتر باشد. به همین دلیل هرگز نباید گول هزینه بسیار کم برخی از مراکز را خورد.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *