مقاله ها

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018| حذف کننده همیشگی موهای زائد

لیزر الکساندرایت
2.3/5 - (3 امتیاز)

همه به دنبال راهکاری برای رهایی از موهای زائد بدن هستیم. دستگاه های بسیاری برای این کار تولید و وارد بازار شده اند، اما یکی از بهترین و جدیدترین این دستگاه ها، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 است. با استفاده از این دستگاه برای همیشه می توان از دست موهای زائد رها شد.

خستگی از هزینه های بسیار بالای اپیلاسیون، در کنار خستگی از استفاده این روش ها برای از بین بردن موهای زائد، منجر شده است تا انسان ها به دنبال روشی بهتر و همیشگی برای رها شدن از این موهای زائد باشند. از این رو دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 با تکنولوژی بهتر و تاثیر گذاری بیشتر، تولید و وارد بازار گردید.

نحوه استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن

کسانی که به دنبال لیزر درمانی می روند، حتما باید اطلاعاتی را در خصوص دستگاه هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، بدست آوریم. با این کار می توانیم انتخاب مناسب تری داشته و نتیجه بهتری از لیزر درمانی بدست آوریم. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 با تاباندن اشعه به فولیکول های مو، رشد موهای بدن را به طور کامل قطع می کند.

این اشعه ساطع شده از دستگاه های لیزر، توسط فولیکول های مو جذب شده و گرما و حرارتی که در این قسمت ایجاد می شود، سبب از بین رفتن فولیکول ها می گردد. پس از این که به خوبی موی موجود در فولیکول نابود شد، خود فولیکول نیز از بین می رود. به این صورت دیگر در آن محدوده مویی نخواهد رویید.

دستگاه های لیزر الکساندرایت سالهاست که در زمینه از بین بردن موهای زائد بدن، فعالیت می کنند. این دستگاه ها دارای پیشینه ی خوبی بوده و همین مسئله منجر شده است تا از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار شود. حال تصور کنید دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018  تا چه حد می تواند ویژگی های خاص و منحصر به فردی نسبت به دستگاه های قبل داشته باشد.

این دستگاه ها بیشترین اثرگذاری و ماندگاری را داشته و در طولانی مدت و کوتاه مدت عوارض زیادی از خود برجای نمی گذارند. از طرف دیگر ملانین ها به میزان قابل توجهی انرژی ساطع شده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 را به خود جذب نموده و از بین بردن دائمی موهای بدن را در پی دارند.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018

ویژگی های اختصاصی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018

در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های لیزر مو که در کشور ایران و در در دنیا وجود دارد، لیزر الکساندرایت کندلا می باشد. این دستگاه به دلیل داشتن کیفیت بالا، در کمترین زمان ممکن و کوتاه ترین جلسات، قادر است بیشترین میزان موهای زائد را از بین ببرد.

علاوه بر آن باید بگوییم دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 نسبت به دیگر دستگاه های لیزر موهای زائد، از عوارض و درد پس از لیزر درمانی برخوردار می باشد که همین مسائل منجر شده است تا این دستگاه هب محبوبیت بالایی در میان متقاضیان دست یابد.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 موفق شده است از وزارت بهداشت ایران و اف دی ای امریکا مجوز رسمی فعالیت دریافت کند. میزان تاثیری که شما در استفاده از این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه ها، مشاهده خواهید کرد، در جلسه اول به خوبی نمایش داده می شود.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی هایی که می توانیم برای این دستگاه بیان نماییم، قدرت بالای از بین بردن موهای زائد بدن است. کمترین میزان بازگشت موهای زائد، با استفاده از دستگاه الکساندرایت کندلا مشاهده شده است. از این رو می توانید با خیال راحت اقدام به لیزر درمانی نمایید.

 مکانیسم دستگاه الکساندرایت کندلا چگونه است؟

بدون شک نحوه عملکرد این دستگاه برای تمامی کسانی که به دنبال رها شدن از موهای بدن خود هستند، جای سوال داشته باشد. باید بیان نماییم که دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018  از طول موج 755 نانومتری برخوردار می باشد، که بر روی فولیکول های موهای بدن تاثیر می گذارد.

این موج زمانی که با پوست بدن تماس حاصل می نماید، تمامی عملکرد ملانین پوست را از بین برده و به صورت دائمی محل رشد مجدد موهای زائد را از بین می برد. از طرف دیگر استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 بسیار ساده و آسان می باشد. که همین مسئله نیز توجه پزشکان و مراجعین را به خود جلب کرده است.

مقایسه لیزر الکساندرایت کندلا با دیگر دستگاه های لیزر مو

از آنجایی که این دستگاه با به روز ترین تکنولوژی دنیا در سال 2018 تولید شده و وارد بازار گردیده است، دبون شک نسبت به دستگاه های پیش از خود، ویژگی های بهتر و مناسب تری خواهد داشت. یکی از ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 نسبت به سایر دستگاه ها، عملکرد بسیار فوق العاده آن در از بین بردن موهای بدن است.

بیشترین افرادی که به دنبال لیزر درمانی می روند، در کلینیک ها با این دستگاه ها رو به رو خواهند شد. لیزر مو الکساندرایت دارای طول موجی مناسب است در حالی که عوارض بسیار محدودی در استفاده از آن شاهد هستیم. یکی از بزرگترین رقبای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018، دستگاه دایود می باشد.

زیرا این دستگاه نیز در لیزر درمانی، موفق شده است عملکرد مناسبی از خود برجای بگذارد. بیشتر افرادی که از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده می کنند، کمتر دچار لک، درد، سوختگی، عفونت، تاول پوستی، تغییر رنگ پوست، آکنه، فولیکولیت و … می شود. از طرف دیگر با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 به هیچ عنوان بر روی پوست جای زخم و آسیب دیدگی باقی نمی ماند.

لیزر درمانی

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت کندلا

استفاده از هر دستگاه لیزری می تواند برای خود مزایا و معایبی را به همراه داشته باشد. از این رو دستگاه لیزر الکساندرایت نیز می تواند مزایای مخصوص به خود را داشته باشد. از جمله این مزایا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • سرعت بالا در از بین بردن مو
  • بدون درد بودن
  • استفاده برای هر نوع مو، ضخیم و نازک
  • استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 برای انواع پوست های تیره و روشن

این دستگاه علاوه بر این مزایا، دارای یک سیستم خنک کننده می باشد، که در حین لیزر درمانی سوزش و درد را بر روی پوست بیمار کاهش می دهد. از این رو نیازی نیست در حین استفاده از لیزر الکساندرایت، از کرم های بی حس کننده استفاده نمایید.

یکی دیگر از مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 کاربری آسان و راحت برای استفاده از آن است. همین ویژگی در دستگاه های الکساندرایت منجر شده است تا پزشک در حین انجام لیزر درمانی، تسلط بیشتری بر روی دستگاه داشته باشد و نتیجه بهتری نیز به عمل آورد.

افرادی که دارای پوست های روشن و موهای تیره و کلفتی هستند، در استفاده از این دستگاه به مراتب نتیجه بهتر و مناسب تری خواهند گرفت. در اولین جلسه کار با دستگاه الکساندرایت کندلا، می توانید شاهد باشید که بیش از 10 تا 40 درصد موهای زائد بدن شما از بین رود.

در جلسات بعدی به مراتب، نتیجه بیشتری گرفته و مقدار بیشتری از موهای بدن شما از بین خواهد رفت. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که هیچ دستگاه لیزر مویی، قادر نیست برای همیشه موهای شما را از بین ببرد. فقط استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 می تواند میزان تراکم موهای بدن را کاهش دهد و سرعت رشد آنها را بسیار کند، نماید.

چه قسمت هایی از بدن را می توان با دستگاه کندلا لیزر نمود؟

لیزر موهای زائد بدن با استفاده از دستگاه الکساندرایت کندلا، بدون شک یکی از بهترین تجربه های افراد در لیزر درمانی خواهد بود. این دستگاه به دلیل داشتن قابلیت های بسیار زیادی که دارد، قادر است بیشتر نقاط بدن را تحت لیزر درمانی قرار دهد.

از جمله مناسب ترین نواحی برای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 زیر بغل، ساق پا، ران ها، پشت کمر، بیکینی، چانه، صورت، لب های بالایی و.. می باشد. این دستگاه علاوه بر این که قادر است موهای زائد بدن را از بین ببرد، در درمان لکه های پوستی مختلف نیز بسیار موثر است.

 

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانی

این که شما چه تعداد جلسه ای برای لیزر موهای بدن خود نیاز دارید، بسته به عوامل مختلف، متعدد می باشد. که این مسئله توسط پزشک بررسی شده و تعیین می شود. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در تعداد جلسات لیزر درمانی، ناحیه مورد نظر برای لیزر است.

از طرف دیگر ضخامت موهای هر ناحیه می تواند در استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018  تاثیر گذار باشد. از این رو بسته به ضخامت موهای بدن شما، تعداد جلسات نیز تغییر خواهد شد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در تعداد جلسات، رنگ پوست متقاضی می باشد.

کسانی که دارای رنگ پوست روشنی هستند، و موهای ضخیمی دارند، تعداد جلسات کمتر و کسانی که موهای نازک و پوست تیره دارند تعداد جلسات بیشتری را برای لیزر مو نیاز خواهند داشت. برای این که بهتر بدانید چه میزان زمان برای لیزر نیاز دارید، بهتر است به کلینیک های پوست و یا پزشک های متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

همیشه برای لیزر درمانی، مهمترین مسئله نتیجه خوب و عالی است. از این رو استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2018 را حتما مد نظر قرار دهید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *