مقاله ها

معرفی بهترین دستگاه لیزر موی خانگی | خرید لیزر موی خانگی

لیزر موی خانگی تریا
5/5 - (1 امتیاز)

اگر از آن دسته افرادی هستید که از اصلاح یا اپیلاسیون خسته شده اید، ممکن است به دنبال سایر روش های ماندگار تر برای رفع موهای زائد باشید. ممکن است به دنبال بهترین دستگاه لیزر موی خانگی باشید. لیزر موهای زائد طولانی ترین نتیجه را در رفع موهای زائد دارند هر چند که کاملا دائمی نیستند اما ممکن است هفته ها از رشد مجدد موها جلوگیری کنند.

لیزرهای زیر در این سایت به فروش نمی رسند

عملکرد لیزر موهای زائد به این صورت است که، با کمک لیزرهای پرحرارت یا لامپ های پالس شدید (IPL) موها را حل می کنند و به طور موقت فولیکول های مو را غیر فعال می کنند، به این ترتیب فولیکول های مو تا چند هفته قادر به تولید موهای جدید نخواهند بود.

عملکرد بهترین دستگاه لیزر موهای زائدقبل از ابداع روش لیزر موهای زائد در خانه شما باید برای این کار به یک متخصص پوست مراجعه می کردید، هر چند که هنوز ارجاع به متخصصان ارجحیت دارد اما با وجود دستگاههای پیشرفته ی لیزر موهای زائد برای استفاده در خانه، شما به راحتی می توانید کار لیزر را انجام دهید.

در این مقاله ما به بررسی بهترین دستگاه لیزر موی خانگی بر اساس ایمنی و کارایی آنها می پردازیم.

باید توجه داشته باشیم که فقط دو مورد از دستگاههای زیر از آی پی ال استفاده می کنند و مابقی آنها کارکردی مشابه دارند.

1.لیزر موهای زائد tria beauty

لیزر موهای زائد تریا بیوتی یکی از دو دستگاه دستگاه لیزر موی خانگی است که ادعا می کند سه برابر انرژی از بین بردن مو نسبت به سایر دستگاهها را دارد و دارای تائیدیه سازمان غذا و دارو (FDA) است.

جنبه مثبت: رضایت کاربران را در پی دارد.

جنبه منفی: برخی از استفاده کنندگان گزارش می دهند که با استفاده از این دستگاه صدمه دیده اند و دیدن نتایج گاهی طول می کشد و برخی دیگر از کاربران از ظرفیت محدود باتری و این موضوع که دستگاه لیزر محدوده کمی از پوست را تحت پوشش قرار می دهد ناراضی بودند.

&ltiframe allow=’autoplay’ src=”https://affstat.adro.co/imp/bWtybjBqdzJlMWJ1SmViYm5UNkhTdz09?sb=false&mb=false” frameborder =’0′ scrolling=’yes’ width=’100%’ height=’302px’ style=’display: block !important; min-height:302px !important;’&gt&lt/iframe&gt

2.دستگاه  لیزر خانگی بدن رمینگتون remington ilight elite

اگر به دنبال امتحان کردن دستگاه لیزری هستید که دارای تائیدیه امنیت FDA است بنابراین لیزر بدن رمینگتون reming ilight elite ممکن است انتخاب خوبی باشد.

این دستگاهی مفتولی بوده و به دوIPL مجهز شده که دارای 100000 فلاش برای استفاده در مناطق کوچک و بزرگ است.

جنبه مثبت: استفاده از این روش باعث می شود که زمان کمتری را در یک منطقه درمانی بگذرانید و نتایج دقیق تری را دریافت کنید.

جنبه منفی: این دستگاه همانند سایر دستگاههای لیزر مقرون به صرفه از صفحه ی ال ای دی برخوردار نیست.

3.لیزر موهای زائد دقیق تریا tria beauty

این دستگاه همانند دستگاه تریا اصلی است اما برای هدف قرار دادن لب فوقانی طراحی شده است.

جنبه مثبت: همان قدرت و کارایی لیزر tria اصلی را ارائه می دهد.

جنبه منفی: استفاده از این دستگاه لیزر می تواند کمی دردناک باشد و دیدن نتایج کمی به طول بیانجامد.

4.لیزر تریا بیوتی Ibp cos beauty

 دستگاه cos beauty بر پایه آی پی ال است و توسط FDA تایید شده است، سازندگان این دستگاه ادعا می کنند که در زمان 8 دقیقه یک پا یا یک بازو را لیزر می کند.

جنبه مثبت: به دلیل وجود سنسور رنگ پوست می تواند شدت نور دستگاه را متناسب با پوست شما تنظیم کند و اکثر بررسی ها در مورد نتایج این لیزر نشان می دهد که استفاده مداوم از این دستگاه موهای ناخواسته را کاهش می دهد.

جنبه منفی: برخی از کاربران ادعا می کنند که با استفاده از این دستگاه هیچ تغییری احساس نمی کنند و عمر باتری آن ایده آل نیست.

بهترین دستگاه لیزر مو خانگی

5.دستگاه لیزر Mis mon

این دستگاه از فن آوری IPL برای رفع موهای زائد استفاده می کند که گفته می شود نسبت به سایر روش ها ملایم تر و موثرتر است.

لیزر mis mon تا پنج سطح از پوست و 300000 فلاش را ارائه می دهد و همچنین گواهی ایمنی FDA را دریافت کرده است.

جنبه مثبت: کاربران گزارش کرده اند که این دستگاه به خصوص در مورد موهای ضخیم کارایی خوبی دارد.

جنبه منفی: نکته منفی این دستگاه این است که فقط برای موهای تیره و رنگ پوست زیتونی مناسب است، شما همچنین نمی توانید از آن در ناحیه لب استفاده کنید.

6.دستگاه venus silk expert

ژیلت به عنوان یک برند مشهور تیغ محصول خاص خود را در بین دستگاههای رو به رشد لیزر مو دارد.

ژیلت ونوس ابریشم(venus silk expert) از فن آوری آی پی ال استفاده می کند و در مقایسه با سایر دستگاههای لیزر خانگی از اندازه کوچکتری برخوردار است.

جنبه مثبت: اندازه آن برای مناطق کوچک مانند زیر بغل، صورت و بیکینی ایده آل است.

جنبه منفی: از قیمت بالایی برخوردار است همچنین مشتریان شکایت دارند که برای پوست های تیره بی اثر است و دیدن نتایج مدت بیشتری طول می کشد.

7.لیزرflash & Go silk’n flash & Go

این دستگاه از 5000 پالس انرژی برای از بین بردن مو و جلوگیری از رشد مو در فولیکول آن استفاده می کند از این وسیله می توان در تمام قسمت های بدن از جمله پوست حساس صورت و بیکینی استفاده کرد.

جنبه مثبت: کاربران گزارش داده اند این دستگاه به خوبی روی موهای درشت و تیره در صورت و پاها کار می کند.

جنبه منفی: برخی از کاربران گزارش می دهند به محض قطع استفاده از دستگاه موها دوباره رشد می کنند.

8.لیزر Braun silk_Expert

اگر به دنبال نتایج سریعتر در استفاده از دستگاههای لیزر در خانه هستید از این دستگاه استفاده کنید.

این برند فقط چهار هفته استفاده را برای دیدن نتایج کامل وعده می دهد که کمتر از نصف زمان بیشتر مارک های دیگر است.

جنبه مثبت: به طور طبیعی با تن پوست شما سازگار است بنابراین عوارض جانبی کمتری مشاهده خواهید کرد، همچنین برای دیدن نتایج آن نسبت به سایر دستگاهها زمان کمتری می برد.

جنبه منفی: این دستگاه از برچسب قیمت بالاتری برخوردار است و مانند برخی از رقبای خود از صفحه نمایش ال ای دی بهره نمی برد.

9.دستگاه کاهش موهای دائمی mē smooth

گفته می شود این دستگاه تایید شده از سوی اف دی ای با طیف وسیعی از رنگ پوست و مو کار می کند.

جنبه مثبت: کاربران می گویند این دستگاه کوچک و راحت است و کاربری آسان دارد، اکثر آنها می گویند با استفاده مداوم شاهد کاهش چشم گیر موها بوده اند.

جنبه منفی: کاربران می گویند در کنار زمان طولانی که باید برای گرفتن نتیجه طی کرد همزمان به درمان های دیگر نیز نیازمند است، برخی هم گزارش می دهند به هیچ وجه نتیجه نمی بینند.

10.دستگاه ipl کامل بدن lumarx

لیزر lumarx که یک دستگاه فول بادی آی پی ال است یکی دیگر از دستگاههای لیزر موهای زائد است که نتایج حرفه ای ارائه می دهد و توسط FDA تأیید شده است.

جنبه مثبت: این دستگاه دارای یک فیلتر راحت است که خطر سوختگی و درد در طول درمان را کاهش می دهد.

جنبه منفی: نکته ای منفی که در استفاده از این دستگاه وجود دارد این است که شما نمی توانید از آن در رنگ های پوست تیره و موی روشن تر استفاده کنید.

برخی از مشتریان از گرفتن نتایج اندک در مقابل قیمت بالای دستگاه شکایت دارند.

چگونه انتخاب کنیم؟

 خرید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد مستلزم تحقیق و بررسی است. شما می خواهید مطمئن شوید که یک دستگاه لیزر موارد زیر را دارا باشد.

یک راهنما برای انتخاب دستگاه مناسب باید با رنگ موی شما و تن پوستتان مطابقت داشته باشد.

ظرفیت فلش یا طول IPL به ظرفیت موج لیزر اشاره دارد، بنابراین هر چه تعداد فلش آن بیشتر باشد، انتظار می رود دوام دستگاه بالا برود.

از سیم برق یا باطری برای سهولت در استفاده بهره ببرد.

برای تمامی قسمت های بدن مناسب باشد، این گزینه ممکن است شامل ناحیه ی بیکینی، زیر بغل و صورت نیز باشد.

بودجه شما مورد دیگری است که در انتخاب یک دستگاه لیزر خانگی مورد توجه است اما اگر بخواهید برخی از ویژگی ها و کاربردهای مهم این نوع دستگاهها را از دست ندهید باید به طور معمول 100 دلار یا بیشتر برای دستگاههای لیزر خانگی هزینه کنید.

نحوه استفاده از بهترین دستگاه لیزر خانگی

پس از اینکه دستگاههای لیزر خانگی را برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب کردید لازم است قبل از استفاده آماده سازی لازم را انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که دستگاه به طور کامل شارژ شده است و تمام دستور العمل های ایمنی آن را خوانده اید، همچنین قبل از استفاده ناحیه مورد نظر پوست را تمیز کرده و خشک نمائید.

برای نگه داشتن دستگاه در نک بالا اطمینان حاصل کنید که آن را در جای امنی نگه داری می کنید.

تعداد مراحل درمان مورد نیاز به نوع دستگاه و میزان رشد موهای هر فرد بستگی دارد.

نکته اصلی این است که با توجه به نوع دستگاه باید میزان بازدهی مناسبی داشته باشد.

در حالی که از لیزر موهای زائد به عنوان یک درمان دائمی تبلیغ می شود اما واقعیت این است که در برخی مواقع فولیکول موی شما بهبود یافته و موهای جدیدی ایجاد می شود.

همچنین برای دیدن نتایج بهتر باید از چندین جلسه استفاده کنید، اما شما نباید بیش از حد نیاز از دستگاه استفاده کنید زیرا ممکن است باعث سوزش پوست و افزایش فشار خون شود.

نکات ایمنی در مورد بهترین دستگاه لیزر خانگی موهای زائد 

مطالعات بالینی کافی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد در خانه در مقایسه با لیزر موی زائد در مطب متخصص موثرتر است. اما ملاحضات ایمنی شامل رنگ طبیعی پوست و رنگ موی شما می باشد، لیزر موهای زائد بیشتر روی افرادی که رنگ پوست روشن و موهای تیره دارند عملکرد بهتری دارد.

هایپرپیگمانتاسیون، تاول زدگی و سوزش، عوارض جانبی احتمالی در کاربران است. اطمینان حاصل کنید که به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی به تمامی دستورالعمل های موجود در دستگاه خود عمل می کنید.

در حالی که با استفاده از این دستگاه عوارض چندانی مشاهده نمی شود اما به منظور جلوگیری از عوارض جانبی احتمالی در صورت استفاده و بعد از آن از پوست در برابر تابش نور مستقیم خورشید جلوگیری کنید.

جمع بندی

در حالی که لیزر موهای زائد به صورت سنتی در مطب متخصصان پوست انجام می شود شما می توانید از برخی مزایای موجود دستگاههای لیزر خانگی بهره ببرید. نکته مهم این است که وقت صرف کنید و تمام ویژگی های موجود هر دستگاه را با یکدیگر مقایسه کنید. از این راهنما می توان برای نقطه ی شروع تحقیق و بررسی در انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی استفاده کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *