دایود لیزر, مقاله

معرفی، قیمت و خرید دستگاه لیزر دایود آپولومد | لیزر دایود الکس |دستگاه لیزر آپولو مد

فروش لیزر دایود

روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد روی کار آمدن دستگاه‌های متنوع در حوزه زیبایی و جوان‌سازی هستیم. این موضوع علاوه بر مزایای قابل توجهی که دارد، سبب ایجاد سردرگمی در انتخاب و خرید گزینه مناسب شده است. جهت خرید بهترین و مناسب‌ترین دستگاه با توجه به نیاز خود باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا برد. یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌ها به منظور رفع مو زائد بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین در این مقاله  شما همراهان همیشگی الولیزر را با یکی دیگر از جدیدترین و بهترین‌های بازار یعنی دستگاه لیزر دایود آپولومد آشنا خواهیم کرد. دستگاه لیزر دایود آپلومد باتوجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود توانسته توجه اغلب پزشکان و کاندیدهای لیزر مو زائد را به خود جلب کند. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه همراه ما باشید.

دستگاه دایود لیزر 2020آشنایی با دستگاه لیزر دایود آپولومد

اغلب دستگاه لیزر مو زائد موجود در بازار صرفا قابلیت ساطع کردن بازه مشخصی از طول موج را دارا هستند. برای درک بهتر می‌توان به اساس کار دستگاه‌های متنوع موجود اشاره کرد. بعنوان مثال دستگاه لیزر دایود طول موج ۸۱۰ نانومتر و دستگاه لیزر الکساندرایت طول موج ۷۵۵ نانومتر را ساطع می‌کنند. در نتیجه بیماران باید با توجه به نوع پوست و مو خود مناسب‌ترین دستگاه را انتخاب کنند. چرا که هر طول موج مناسب برای تیپ پوستی متفاوتی است. اگر دستگاه به درستی انتخاب نشود نمی‌تواند انتظار رسیدن به نتیجه ایده‌آل را از لیزر مو زائد خود داشت. هم اکنون با ورود دستگاه لیزر دایود آپولومد به بازار انقلابی در این صنعت ایجاد شده است.

دستگاه لیزر دایود آپولومد، موفق شده با استفاده از فناوری پیشرفته قابلیت‌های مختلفی را در بر داشته باشد. به طوری که پزشک می‌تواند از آن به صورت یک دستگاه چند منظوره استفاده کند. زیرا دستگاهApolomed  قادر به تولید سه طول موج ۸۱۰، ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر است. بنابراین کاندیدهای لیزر مو بدن با هر نوع تیپ پوستی می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند گردند. همچنین آپلومد این امکان را فراهم می‌کند تا پزشک بتواند از هر سه طول موج در آن واحد استفاده کند. این شرایط کاری سبب می‌شود تا نتیجه حاصل از آن هم برای بیمار و هم برای پزشک کاملا ایده‌آل باشد.

ویژگی‌های کاربردی هر یک از طول موج‌های ساطع شده توسط دستگاه لیزر دایود آپولو مد

بزرگترین مزیت دستگاه لیزر Apolomed توانایی تنظیم آن برای کار با سه طول موج ۸۱۰، ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر است. علاوه بر آن امکان استفاده از هر سه طول موج به طور همزمان جهت رفع مو زائد نیز وجود دارد. به عبارتی دیگر می‌توان گرفت این دستگاه قابلیت‌های سه دستگاه متفاوت را به صورت یکجا در خود جای داده است. در ریز به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول پرداخته‌ایم:

 • ویژگی امواج با طول موج ۸۱۰ نانومتر

پزشکان از طول موج ۸۱۰ نانومتر با نام موج استاندارد طلایی جهت لیزر کردن موهای زائد نام می‌برند. زیرا این طول موج قدرت نفوذ بالایی دارد. به همین دلیل می‌توان تمامی فولیکول‌های مو را با عمق کم و زیاد تحت تاثیر قرار داد. علاوه بر آن آهنگ پالس زیادی را دارا است. این ویژگی‌های سبب شده پزشکان در آخرین مرحله درمانی از مزایای قابل توجه این طول موج بهره ببرند.

 • ویژگی امواج با طول موج ۷۵۵ نانومتر

قوی‌ترین طول موج در بین امواج دستگاه‌های لیزر مو زائد طول موج ۷۵۵ نانومتر است. به همین دلیل دارای قدرت بسیار بالایی در حذف موهای ناخواسته بدن می‌باشد. چرا که مستقیما توسط ملانین کروموفور جذب می‌گردد. معمولا برای از بین بردن موهای روشن و نازک استفاده از این طول موج ترجیح داده می‌شود.

 • ویژگی امواج با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر

طول موج ۱۰۶۴ نانومتر به عنوان ضعیف‌ترین گزینه در بین سایر امواج به منظور رفع موهای زائد شناخته می‌شود. در نتیجه قدرت نفوذ پایینی دارد. بطور معمول در افرادی با پوست تیره یا نواحی از بدن که پوست تیره‌ای دارند این طول موج استفاده می‌شود.

 • ویژگی لیزر دیود سه گانه

همان طور که گفته شد دستگاه لیزر دایود آپلومد این توانایی را دارد تا هر سه طول موج را به طور همزمان ساطع کند. لذا پزشک قادر خواهد بود تا تمامی فولیکول‌های مو را که در عمق‌های مختلفی واقع شده‌اند هدف قرار دهد. در نتیجه تعداد جلسات درمانی کاهش یافته و نتایج بهترین حاصل می‌شود. این موضوع رضایت بیمار و پزشک را به دنبال خواهد داشت.

قیمت دستگاه لیزر دایود آپلومدمزایای استفاده از دستگاه لیزر دایود آپولومد

آن چه باعث شده تا دستگاه Apolomed به یکی از رقیب‌های سرسخت بازار تبدیل شود مزایای قابل توجه آن است. چند مورد از مهم‌ترین مزایای استفاده از این دستگاه عبارت است از:

 • داشتن تاییدیه FDA
 • داشتن توان خروجی ۸۰۰ وات
 • استفاده از سیستم خنک کننده پیشرفته مخزن آب TECدر آن
 • استفاده از سر هند پیس از جنس یاقوت کبود که سبب افت دما دستگاه تا ۴ درجه سانتی‌گراد می‌گردد
 • امکان کار با دستگاه طبق چند زبان زنده دنیا
 • دارا بودن صفحه نمایشگر لمسی که سبب شده استفاده از آن برای کاربرد آسان شود
 • دارای امنیت بالا در حین انجام عملیات لیزر به دلیل طراحی Interlock
 • داشتن طراحی و ظاهری زیبا و مدرن
 • پشتیبانی از USB و IC card

کاربرد دستگاه لیزر دایود آپولومد

دستگاه لیزر دایود آپولومد به منظور از بین بردن مو زائد بدن طراحی شده است. اما به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته و به روز در مقایسه با دستگاه‌های مشابه قابلیت‌های بیشتری دارد. به طوری که می‌توان سه طول موج ۸۱۰، ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر را از آن ساطع کرد. در نتیجه در کل پروسه درمانی نیازی به استفاده از چندین دستگاه متفاوت نخواهد بود. البته هر یک از این طول موج‌ها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. به چند مورد از مهم‌ترین این کاربردها در زیر اشاره شده است:

 • کاربرد طول موج ۸۱۰ نانومتر

همان طور که در بالا گفته شد این گزینه به عنوان طول موج استاندارد طلایی شناخته می‌شود. چرا که می‌توان برای لیزر انواع مو و پوست از آن استفاده کرد.

 • کاربرد طول موج ۷۵۵ نانومتر

به دلیل قدرت نفوذ و انرژی که این طول موج دارد بهتر است از آن به منظور لیزر موهای بلوند و نازک استفاده شود.

 • کاربرد طول موج ۱۰۶۴ نانومتر

پزشکان از این طول موج برای از بین بردن موهای اشخاصی با پوست تیره و برنزه بهره می‌برند.

 انواع دستگاه لیزر دایود آپولو مد

در حال حاضر دو مدل از دستگاه لیزر دایود آپولومد با نام‌های HS-810 و HS-810 S در بازار موجود هستند. در خصوص کاربرد و فناوری به کار رفته در آن‌ها هر دو دستگاه دارای ویژگی تقریبا یکسانی هستند. تنها تفاوت آن‌ها در برخی موارد جزئی است. پزشکان باید قبل از خرید، اطلاعات لازم و کافی را در مورد هر کدام از این دستگاه‌ها به دست آورند. در نتیجه می‌توانند مناسب‌ترین گزینه ممکن را با توجه به نیاز و انتظارات خود و همچنین بودجه‌ای که برای خرید این دستگاه در نظر گرفته‌اند، انتخاب کنند.

ویژگی‌های دستگاه لیزر دایود آپولومد، مدل HS-810

 مشخصات لیزر آپولومد   
مدلH-810
طول موج810nm755nm1064nmTriplewave
چگالی انرژی بیشینه j/cm21-1251-1151-751-98
نرخ تکرار1-10Hz
عرض پالس10-400ms
توان لیزر800W
قطر لکه12x30mm
درجه خنک سازی تماسی5-
صفحه نمایش8" True Color Touch Screen
منبع تغذیه220V, 50Hz
وزن50Kg

کلام آخر

در این مقاله به معرفی و بررسی دستگاه آپلومد که یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر موجود در بازار است پرداخته‌ایم. این دستگاه فوق‌العاده با قابلیت تولید سه طول موج مختلف انقلابی در حوزه زیبایی به پا کرده است. ویژگی‌های منحصر به فرد آن سبب شده تا بیمار در کم‌ترین جلسه درمانی به بهترین نتیجه ممکن برسد. اگر تصمیم خود را برای خرید دستگاه لیزر دایود آپلومد گرفته‌اید همین حالا با کارشناسان و متخصصان الولیزر تماس بگیرید. کارشناسان ما نهایت سعی خود را خواهند کرد تا اطلاعات لازم را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل آرا: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *